Anahi World Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi World Serbia

Znamo da ima puno foruma o Anahi, ali ako se registrujete necete zazaliti!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
♥[~Anahi Tinker~]♥

♥[~Anahi Tinker~]♥


Broj poruka : 300
Datum upisa : 15.11.2009
Lokacija : Na havajima...xD

Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u Empty
PočaljiNaslov: Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u   Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u EmptyNed Nov 15, 2009 8:36 pm

jul 11 2009 02:19 p.m.
CHICOS COMO ESTAN PRIMERO QUE NADA DECIRLES QUE ESTOY MUY SACADO DE ONDA PUES ESA CANCION DE QUIERO VOLAR LA ESCRIBI CON OTRO GRAN TALENTO PARA OTRO ARTISTA ,SI ESTA CANTADA POR MI PERO NO ES EL SONIDO DE MI DISCO NI DE MI DISCO , ES UNA PENA QUE GENTE QUE ME QUIERA APOYAR EN MI CARRERA MUESTRE COSAS TAN PROPIAS ,YO SOLO LES PIDO Q PARA EL FUTURO REPORTEN ESAS COSAS Y NO LAS BAJEN .
BUENO POR OTRO LADO YA SE QUE ESTOY SUPER DESAPARECIDO , PERO COMO VEN ESTOY COMPONIENDO, HACIENDO MUCHO EJERCICIO BAILANDO Y CANTANDO (PPOR CIERTO PERDI MI CLAVE DE UNIVISION POR ESO NO HE ENTRADO)
LES PIDO PASCIENCIA YA VIENE EL DISCO
BESOS
CHRISTIAN
_________________________________________________________________________________________________
U sustini kaze da je tu pesmu napisao on zajedno sa jednim velikanom za nekog drugog pevaca. Iako je tu pesmu otpevao Chris nece biti na njegovom albumu. I zamolio je da se vise ne skidaju ovakve neproverene stvari,jer je to nesto privatno. Iako se ne pojavljuje u javnosti puno radi,komponuje,vezba... Kaze da je zaboravio sifru na Uniju pa zbog toga ne ulazi tamo.
"Molim vas za strpljenje uskoro ce CD
eclp serbia
Nazad na vrh Ići dole
[..::*UcKeRs'AnGeL*::..]
Admin
[..::*UcKeRs'AnGeL*::..]


Broj poruka : 245
Datum upisa : 15.11.2009
Godina : 29
Lokacija : Uckerov krewet

Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u   Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u EmptyNed Nov 15, 2009 8:54 pm

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
https://anahi-world-serbia.serbianforum.info
♥[~Anahi Tinker~]♥

♥[~Anahi Tinker~]♥


Broj poruka : 300
Datum upisa : 15.11.2009
Lokacija : Na havajima...xD

Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u   Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u EmptyNed Nov 15, 2009 10:25 pm

nema na cemu

meni je pesma prelepa.....Smile
Nazad na vrh Ići dole
[..::*UcKeRs'AnGeL*::..]
Admin
[..::*UcKeRs'AnGeL*::..]


Broj poruka : 245
Datum upisa : 15.11.2009
Godina : 29
Lokacija : Uckerov krewet

Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u   Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u EmptyNed Nov 15, 2009 10:58 pm

da,divna je
Nazad na vrh Ići dole
https://anahi-world-serbia.serbianforum.info
Sponsored content





Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u   Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nova Christianova poruka vezana za pesmu "Quiero Volar" - Na My Space-u
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nova poruka na facebook!
» Poruka od Dulce na face-za Srbiju!!
» Anahi - Hasta Que Me Conociste [program "Jô"]
» Snima pesmu sa Davidom
» "Mi deliro"official spot-HQ

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anahi World Serbia :: Jose Christian Chavez Garza-
Skoči na: